l.slowek@naturopata-online.pl

+48 516 026 567

Top
 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy detoksykację może przeprowadzić każdy, bez względu na wiek i stan organizmu?

Zdecydowanie, ponieważ istnieje wiele poziomów detoksykacji organizmu i nie zawsze musi się ona wiązać z ekstremalnymi działaniami i całkowitą zmianą nawyków. Zachęcamy wręcz w naszej praktyce do stopniowego wprowadzania pozytywnych zmian w stylu życia i odżywianiu, co już skutkuje uruchomieniem procesów detoksykacyjnych w naszym ciele.  Zarówno dzieci jak i osoby starsze wyniosą wiele korzyści z zastosowania zasad zdrowego życia oraz oczyszczania organizmu. Pomagamy dobrać protokoły działania zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i osób starszych. Nasze duże doświadczenie z oczyszczaniem organizmów osób „chorych” pozwala nam dobrać tempo detoksykacji oraz środków ją wspierających w taki sposób, by detoks był w pełni bezpieczny i skuteczny.

Na czym opiera się detoksykacja organizmu i czego mogę się po nim spodziewać?

Nasze metody detoksykacji organizmu opieramy głównie na metodzie dra Roberta Morse’a. Używamy w tym celu głównie diety surowej z użyciem ziół oraz wszelkich znanych nam terapii wspomagających i detoksykacyjnych, w tym postów sokowych, głodówek, inhalacji, okładów, ćwiczeń oddechowych i wielu innych. Podchodzimy do tematu oczyszczania w pełni holistycznie i stosujemy wszelkie metody, które mogą okazać się korzystne w procesie oczyszczania i przywracania zdrowia. Polecamy terapie naturalne dostosowane do stanu organizmu i rodzajów jego dysfunkcji. Można je wykonywać w większości na własną rękę lub w specjalistycznych gabinetach jako uzupełnienie terapii detoksykacyjnej. Integralną częścią oczyszczania jest pojawienie się na pewnym etapie kryzysów ozdrowieńczych. Przekazujemy w protokole informację jak mogą one wyglądać, przebiegać oraz jak sobie z nimi radzić. W silnych sytuacjach kryzysowych jesteśmy dostępni, by pomóc Ci je przejść.

Jak długo będzie trwało oczyszczanie mojego organizmu i kiedy mogę spodziewać się pierwszych efektów?

Niestety nie jesteśmy w stanie do końca odpowiedzieć na to pytanie. Każdy organizm jest inny i wiele zależy tutaj od indywidualnych osłabień, stopnia zanieczyszczenia układu limfatycznego oraz organów, poziomu świadomości, zasobów witalnych organizmu i tego w jakim stopniu wprowadzisz w życie swój protokół detoksykacyjny. Wiele osób odczuwa pierwsze efekty terapii po kilku tygodniach, a nawet dniach od jej zastosowania. Im bardziej przewlekły i chroniczny charakter Twoich dolegliwości, tym prawdopodobnie organizm będzie potrzebował więcej czasu, by się z nim uporać. Może to trwać kilka miesięcy, a w skrajnych przypadkach nawet do kilku lat (przy silnych dysfunkcjach i stanach degeneracyjnych organizmu). Jedno jest pewne – warto przeprowadzić ten proces, by cieszyć się pełnią zdrowia i życiem w pełni sił. 😊

Czy istnieją dysfunkcje organizmu, których nie da się złagodzić lub pozbyć poprzez oczyszczenie go na poziomie komórkowym?

Znając naturę naszej rzeczywistości oraz organizmu uważamy, że horyzont naszych możliwości kończy się dokładnie tam, gdzie kończy się nasza wiara w nie. Z drugiej strony istnieją jednak karmy (programy wcieleniowe), które wymagają na nas przeżycie pewnych sytuacji i doświadczenie różnych, nie zawsze przyjemnych stanów. Mając jednak w ręku wiedzę i zrozumienie fizjologii organizmu ludzkiego, motywację, determinację i konsekwencję zawsze jesteśmy w stanie w jakimś stopniu polepszyć jakość swojego życia i stan organizmu. W większości przypadków w 100%. Wiele uzależnione jest od poziomu naszej świadomości, relacji z emocjami i stopnia zrozumienia własnej sytuacji życiowej. Tylko poprzez akceptację, zrozumienie i intencję dobra i miłości jesteśmy w stanie uzdrawiać siebie i własne życie.

Nie jestem w stanie do Was przyjechać. Czy mimo to jesteśmy w stanie przeprowadzić detoksykację mojego organizmu?

Oczywiście! Od samego początku funkcjonowania PROJEKT EQUILIBRIUM nie był ograniczony ani czasem, ani przestrzenią.  Prowadzimy naszych podopiecznych w pełni zdalnie (online) przy użyciu najbardziej popularnych mediów komunikacyjnych (Skype, Messenger, Zoom, telefon komórkowy). Wykonujemy analizy irydologiczne na podstawie przesłanych zdjęć tęczówki oka (podajemy wytyczne jak je wykonać – można to zrobić bez wychodzenia z domu przy użyciu telefonu komórkowego).
Przesyłamy wszelkie materiały i tłumaczymy jak przeprowadzać poszczególne terapie na własną rękę, w komforcie zacisza domowego. W ten sposób nie musisz rezygnować ze swojego życia, by wprowadzić do niego zdrowe zmiany i działania mające na celu uzdrowienie ciała na wszystkich jego poziomach. Dostosujesz tempo detoksykacji do własnych możliwości, poziomu aktywności, rodzaju wykonywanej pracy etc.

Jaki jest czas oczekiwania na protokół detoksykacyjny lub analizę irydologiczną?

W zależności od ilości zamówień w danym okresie, czas oczekiwania na swój pakiet (od momentu przesłania do nas wypełnionych materiałów i wpłaty środków) może wynosić od 7-14 dni roboczych. Jeśli chodzi o konsultacje, dobieramy zawsze terminy oraz godziny odpowiadające wspólnie nam oraz pacjentom. W wyjątkowych przypadkach redukujemy czas oczekiwania na pakiet lub konsultację.

Czy muszę się w jakiś sposób przygotować do swojego detoksu?

Nie ma takiej potrzeby, ponieważ z jakiegokolwiek poziomu byś nie startował – poprowadzimy Cię, wprowadzając stopniowe zmiany, by oczyszczanie przebiegało w sposób bezpieczny i komfortowy dla Ciebie. Tylko w skrajnych przypadkach zalecamy radykalne kroki, jednak wszystko odbywa się pod naszą ścisłą kontrolą. Szczegóły działania ustalamy zawsze na wizycie wstępnej do protokołu, na podstawie wywiadu i otrzymanych materiałów.

Jak rozpocząć swoje oczyszczanie i wprowadzić w życie protokół detoksykacyjny PROJEKTU EQUILIBRIUM?

Pierwszym krokiem jest wypełnienie materiałów, które przybliżą nam Twoją sytuację i pozwolą na bezpieczną współpracę. Wypełnij KWESTIONARIUSZ (najlepiej w programie tekstowym) oraz OŚWIADCZENIE ODPOWIEDZALNOŚCI  (wydrukuj, podpisz i odeślij do nas zdjęcie lub skan). Następnie wykonaj zdjęcia oczu z pomocą instrukcji EQUILIBRIUM IRIDOLOGY – za wzór może posłużyć Ci TO ZDJĘCIE. W celu weryfikacji, można przesłać wykonane zdjęcia na naszego MAILA  lub na kanał, poprzez który się kontaktowaliśmy.  Po akceptacji opłacamy wybrany protokół poprzez nasz SKLEP lub bezpośrednio na nasze KONTO. Po otrzymaniu wszystkiego odezwiemy się do Ciebie mailowo, by ustalić termin konsultacji wstępnej. Na niej dowiesz się jak będziemy działać dalej

Informacje dostępne również w pliku INSTRUKCJA – PEŁNY PROTOKÓŁ DETOKSYKACYJNY 

W jaki sposób zamówić analizę irydologiczną?

Wykonaj zdjęcia oczu z pomocą instrukcji EQUILIBRIUM IRIDOLOGY – za wzór może posłużyć Ci TO ZDJĘCIE. W celu weryfikacji, można przesłać wykonane zdjęcia na naszego MAILA lub na kanał, poprzez który się kontaktowaliśmy.  Po akceptacji wysyłamy na maila zdjęcia razem z opisem swoich dolegliwości (w przypadku analizy z protokołem ziołowym) oraz opłacamy wybrany protokół poprzez nasz SKLEP  lub bezpośrednio na nasze KONTO. Wysyłamy gotową analizę w formie pliku PDF w ciągu 7-14 dni roboczych.

Informacje dostępne również w pliku INSTRUKCJA – ANALIZA IRYDOLOGICZNA 

Jakie są koszty wprowadzenia w życie protokołu detoksykacyjnego w pełni?

Z naszej strony, należy opłacić protokół – to wszystko. Opcjonalnie, co jednak zalecamy, spotykamy się na WIZYCIE KONTROLNEJ (link do sklepu) co miesiąc w celu weryfikacji postępów, aktualizacji protokołu ziołowego oraz wprowadzenia korekty do działania, ew. zintensyfikowania procesu, jeśli jesteś na to gotowy. Koszt receptur ziołowych zakupionych u naszych partnerów to koszt 500-700zł miesięcznie, środki dodatkowe to ok. 300zł-600zł na miesiąc, w zależności od wybranej opcji. Proponowane przez nas terapie wspomagające są tanie i można je w większości wykonywać samemu w domu. Dostosowujemy ilość środków i rodzaj terapii do Twoich możliwości finansowych. Nie przejmuj się, że nie będzie Cię na coś stać, ponieważ zawsze istnieją wyjścia z sytuacji (choćby zastosowanie tańszych odpowiedników czy terapii domowych). Wbrew pozorom, wiele z terapii, które są najtańsze, są również najskuteczniejsze (np. głodówki).