l.slowek@naturopata-online.pl

+48 516 026 567

Top
 

O nas

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

O nas

Witamy serdecznie w PROJEKCIE EQUILIBRIUM! Jesteśmy tu dla Ciebie po to, byś po raz kolejny poczuł, że życie jest wspaniałą przygodą, pełną szczęścia i przyjemnych chwil, którymi można cieszyć się w zdrowiu i z pełną satysfakcją. Nasze zrozumienie procesu oczyszczania organizmu czerpiemy z samej Matki Natury. Wiemy, że ciało jest inteligentną auto-regenerującą się biomachiną, której wystarczy zapewnić jedynie odpowiednie warunki, by mogła sama w pełni odzyskać witalność oraz sprawność swoich systemów. Dopiero gdy zadbamy o nią z należytą uwagą, szacunkiem i poświęceniem, odwdzięczy się nam ona najpiękniejszymi darami: pełni zdrowia, równowagi, spokoju, poczucia własnej mocy i zrozumienia po co tu przyszliśmy. Żeby to nastąpiło, w pierwszej kolejności należy usunąć z naszego wnętrza wszystko, co stoi na drodze zaistnienia tych mechanizmów - zarówno na poziomie fizycznym, mentalnym , psychosomatycznym, jak i duchowym. Służymy tu własnym wieloletnim doświadczeniem oraz przebytą osobistą ścieżką oczyszczania, dzięki której możemy być w tym miejscu i pomagać ludziom w ich własnej ewolucji. Poprowadzimy was kompleksowo przez Wasz indywidualny proces uzdrawiania. Jako istoty żyjące na tej Ziemi, razem ze zwierzętami oraz roślinami, jesteśmy jedną kolektywną rodziną, która powinna wspierać się na ścieżce do wspólnego dobrobytu, miłości i szeroko pojętego wzrostu. To właśnie główna intencja przyświecająca PROJEKTOWI EQUILIBRIUM - osiągnięcie równowagi pomiędzy ludzkim wnętrzem, a całym światem zewnętrznym na wszystkich jego poziomach. To nasze wspólne wielkie dzieło zsyntetyzowania Ciała, Umysłu i Ducha w CUD. Dziękujemy Ci i cieszymy się, że wybrałeś towarzyszyć nam w tym procesie.

Uzdrów swój świat wewnętrzny i zewnętrzny

Do pełnego uzdrowienia potrzebna jest głęboka introspekcja i dostrzeżenie własnych błędów w postepowaniu i postrzeganiu oraz niedoskonałości, które po wyciągnięciu z cienia nieświadomości będziemy w stanie skorygować w swoim życiu codziennym. Należy przyjrzeć się holistycznie wszelkim płaszczyznom własnego istnienia:

CIAŁO (materia, działanie, postępowanie) 0
UMYSŁ (mental, myśli, idee) 0
DUCH (wyższe cele, emocje, odczuwanie) 0
CUD życia (pełnia zdrowia i satysfakcji) 0
CUD green

Nasz team

Lukas Słowek

Jestem zawodowym, certyfikowanym naturopatą, Detox Specialist’em (klinika Dr Roberta Morse na Florydzie), Irydologiem i Dźwiękoterapeutą (Nepal), z wykształcenia nauczycielem (studia AWF).  Moją pasją i misją jest pomoc w uzdrawianiu, która wypływa ze zrozumienia, że w każdym z nas drzemie ogromna lecznicza moc, pozwalająca wyjść nawet z największych dysfunkcji i symptomów organizmu. Zajmuję się ukierunkowaniem swoich podopiecznych do odkrycia ich własnej mocy, oczyszczenia organizmu i odzyskania pełnego zdrowia, witalności oraz satysfakcji z życia. Używam w tym celu naturalnych narzędzi, które poznałem przez ponad 18 lat własnych poszukiwań, praktykowania i testowania ich na sobie oraz wdrażania w protokołach uzdrawiających moich pacjentów. Korzystam w swojej praktyce z wielu metod i dziedzin – surowej diety, irydologii, technik i terapii detoksykacyjnych, fitoterapii i ziołolecznictwa, psychosomatyki i psychoterapii, medycyny wibracyjnej i energetycznej, dźwiękoterapii (misy tybetańskie, kamertony) i wielu innych. W wolnym czasie dzielę się z innymi zdobytą wiedzą (również w książkach) i zgłębiam misteria wiedzy tajemnej oraz prawdziwej natury naszej rzeczywistości. Jestem tu po to, by Wam pomagać i wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych, dopóki działamy  wspólnymi siłami, w obopólnym szacunku i zrozumieniu. 😊

Aleksandra Jakubowska

Z powołania jestem nauczycielem, z wykształcenia badaczem, z dziedziczenia podróżnikiem z zacięciem naukowym, a z pasji astrologiem, numerologiem i autorem książek. Ukończyłam studia dzienne magisterskie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku Językoznawstwo i Informacja Naukowa. Studia te odzwierciedlały wczesne zainteresowania językami obcymi, psychologią, poznawaniem ludzi i odmiennych kultur oraz gromadzeniem wiedzy z przeróżnych obszarów. Liczne podróże i wyprawy – wewnętrzne i zewnętrzne – ułatwiały dostęp do świata duchowości oraz zakamarków starożytnych myśli. Poprowadziło to do badań nad wpływami energii kosmicznych, rozbudzenia zainteresowania dekodowaniem języka symboli, archetypów oraz częstotliwości zawartych w liczbach, planetach i aktywnościach konstelacji gwiezdnych. Rozpoznawanie powtarzających się mechanizmów umożliwiało zgłębianie misteriów psychiki ludzkiej oraz zrozumienie celowości przejawień różnorodności w postrzeganiu otaczającego nas świata. Podróże otwierają nową przestrzeń poznania, a badania owocują wydaniem książek, prowadzeniem stron i grup internetowych, sporządzaniem analiz na podstawie daty urodzenia oraz świadczeniem rozlicznych usług astrologiczno-numerologicznych.