l.slowek@naturopata-online.pl

+48 516 026 567

Top
 

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO PROJEKT EQUILIBRIUM NATUROPATA ONLINE

www.naturopata-online.pl

Sklep internetowy prowadzony jest przez:

PROJEKT EQUILIBRIUM
ul. Truskawkowa 10
64-500 Kępa
NIP: 7871986203
REGON: 302410603


Ogólne:

1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania przez Klientów ze Sklepu Internetowego PROJEKT EQUILIBRIUM Naturopata Online dostępnego pod adresem www.naturopata-online.pl oraz z oferowanych za jego pośrednictwem usług.
2. Niniejszy Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
3. Regulamin określa:
– warunki i zasady składania przez Klientów Zamówień w ramach Sklepu PROJEKT EQUILIBRIUM Naturopata Online
– minimalne wymagania techniczne do dokonania zakupów w sklepie PROJEKT EQUILIBRIUM Naturopata Online
4. W celu skorzystania ze Sklepu nie jest konieczne posiadanie konta w ramach serwisu internetowego PROJEKT EQUILIBRIUM Naturopata Online
5. Korzystanie ze Sklepu możliwe jest pod warunkiem spełnienia przez system teleinformatyczny, z którego korzysta Klient, następujących minimalnych wymagań technicznych:
– minimalna rozdzielczość ekranu 1024×768 pikseli.
– przeglądarka internetowa z włączoną obsługą ActiveX, JavaScript i Cookies

Dostawa i płatność:

1. Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek, wraz z innymi składnikami ceny.
2. Zakup towarów i usług odbywa się zgodnie z ich opisem.
3. Dostawa produktów fizycznych realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej, INPOST oraz kurierów. Pozostałych –  drogą mailową.
4. Za zakupy w sklepie można zapłacić w następującej formie:
– Przelew bankowy
– Przelewy24
– Paypal
5. Wysyłka produktów fizycznych jest dokonywana wg cennika podanego w stronie produktu, czas dostawy 7-14 dni roboczych (w wyjątkowych sytuacjach – ustalane indywidualnie z klientem)

Rezygnacje:

Z dokonanego zakupu możesz zrezygnować zgodnie z podanymi niżej zasadami:

1. Zgodnie z „Ustawą o prawach konsumenta” (Dz. U. 2014.827), Konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni (lub więcej dni jeśli na stronie oferty podano dłuższy termin) od daty objęcia produktów w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument nie musi podawać przyczyny.
2. Jeśli zamówienie jest realizowane w formie fizycznej przesyłki, termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.
3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji wysyłając rezygnację pod adres: alex.jakubowska@gmail.com
4. Czas rozpatrzenia rezygnacji wynosi 14 dni roboczych
5. W przypadku usług elektronicznych, indywidualnych protokołów, analiz irydologicznych, konsultacji i pozostałych usług indywidualnych wykonywanych na zamówienie – zwrot nie jest możliwy po ich otrzymaniu lub gdy zostaną już wykonane i przesłane do klienta.

Reklamacje:

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres:

PROJEKT EQUILIBRIUM
ul. Truskawkowa 10
64-500 Kępa
NIP: 7871986203
REGON: 302410603


1. Sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych „za pobraniem”. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
2. Do odsyłanego towaru należy dołączyć kopię dowodu wpłaty oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje i zwroty rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia.
3. Towar uszkodzony (fabrycznie, nie z winy kupującego) zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe z powodu niedostępności na magazynie, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

Polityka prywatności

Pragnę Cię zapewnić, że Twoje dane wykorzystam tylko do komunikacji z Tobą. Ich podanie jest absolutnie dobrowolne. Usunięcie danych jest możliwe po zakończeniu procesu zakupu. Żeby to zrobić możesz wysłać wiadomość na adres: equilibrium.projekt@gmail.com
Zapewniam Cię, że Twoje dane nie będą nikomu odstępowane ani odsprzedawane. Szanuję Twoją prywatność.